top of page

Tjedan je dobro krenuo:

u zaostaloj utakmici 2.kola sa gostovanja u Barbanu JUNIORI su kući donijeli 3 boda.

Rezultat utakmice "NK Barban 2013" : "NK Valbandon 1972" je 1:4

Nakon 20-tak minuta početnog odmjeravanja, naši dečki su se uspjeli organizirati i jače pritisnuti suparnike

što je urodilo i golom na samom kraju prvog poluvremena. Drugo poluvrijeme ohrabreni i pozitivnim rezultatom , dečki su još jače pritisnuli i uspjeli podići rezultat na 4:0 , da bi u samoj završnici domaćini uspjeli smanjiti na konačnih 1:4 .

Golove su za Žute juniore postigli:

IAN HALILOVIĆ u 43' i 68' ,

Čestitke cijeloj ekipi jer je pobjeda rezultat zalaganja i truda svih na terenu i na klupi. Slika prije utakmice:

U subotu juniore čeka teška utakmica protiv NK Buzet , trenutno prvoplasirane momčadi, s impresivnom gol razlikom 42:2

Bez sumnje jaka momčad , koja je u zadnje 2 utakmice (vs Rabac i vs Dajla postigla 29 od tih 42 gola) dok su ostale dvije pobijede s 5 i 8 postignutih golova. Ali pogledom na tablicu možemo ustanoviti da su sva četiri suparnika s kojima su se Buzećani susreli s doljnjeg dijela tablice 7.- 10. mjesta (osim gore spomenutih još : Višnjan i Medulin s trenutno po 1 pobjedom) https://semafor.hns.family/klubovi/1545/nk-valbandon-72/?cid=78650145, stoga smo im mi prva ozbiljnija prepreka. Ponavljam NIJE da su oni slabi ali ako odigramo JAKO, koncentrirano i budemo kompletni onda imamo šanse zaustaviti ih.